اخبار اخبار

۲۰ فروردين ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن نيمه شعبان، سالروز ميلاد امام زمان (عج) را تبريک گفت.
۲۰ فروردين ۱۳۹۹
يک مقام مسئول در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران گفت: عزم جدي براي تبديل تهديد‌هاي ناشي از گسترش ويروس به فرصت به ويژه در حوزه عمليات هوانوردي در حال انجام است.
۱۹ فروردين ۱۳۹۹
وزير راه و شهرسازي در پيامي به رئيس، اعضاي هيات مديره و معاونين شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و مديران فرودگاه هاي سراسر کشور از نقش آفريني موثر دست اندرکاران در به بار نشستن طرح هاي فرودگاهي قدرداني کرد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۹
مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل از استفاده کامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از ظرفيت هاي موجود براي مبارزه دقيق و جدي با گسترش ويروس کرونا خبر داد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه‌هاي استان بوشهر گفت: از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۱۵ فروردين ۹۸ تعداد ۱۹۰ پرواز از مبدا فرودگاه بوشهر انجام شده که ۲۱۲۴۴ مسافر توسط اين پروازها جابجا شده است.
۱۷ فروردين ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه هاي استان بوشهر با اشاره به صد ساله شدن فرودگاه بوشهر از اجراي عمليات چهار پروژه فرودگاهي به ارزش بيش از 600 ميليارد ريال در سال جاري خبر داد